Туш

- Еј, батка, дали ти се тушираш после секс?
- Па да, се разбира.
- Па зашто тогаш не е*еш почесто, пријателе!

Повеќе од ВицотекаВо еден град, брачен пар прославувал 25 годишница од бракот. Тие како пар биле познати по тоа што никогаш не се скарале... + повеќе

Трпана го тужи Трпе за неверство: - Господине судија, мојот маж ме изневерува, затоа сакам развод. - А, вие сте го... + повеќе

Една група мажени жени билe на семинар на тема: „Kолку љубов постои во вашиот брак“? Ги прашале: - Koлку од вас ги... + повеќе

По еден месец забава девојката му вели на дечкото: - Па, драги по овој период мислам дека е време да ме претставиш на... + повеќе