Лага

Најкористена лага во светот:
I have read and agree to the terms of use

Повеќе од ВицотекаИ Чак Норис знае? Бранко е крив!!!

Gleda plavuša meni u kafiću. 'Oprostite, što vam je to hibiskus?' 'To je čaj.' 'Onda jedan hibiskus od kamilice!'

Ало насмевни се

Се враќа синот од школо дома и му вика на татко му: - Тато, јас сум педер! Таткото: - Абе седни учи таму, педер бил... + повеќе