Предупредување

Внимавајте на паркинзите кај поголемите трговски центри кога влегувате во колата ви приоѓаат две секси, стегнати убави плавуши со заносни облини.
Ќе ви се обратат љубезно и ќе ве замолат да ги префрлите до ваму таму. Седнуваат на задното седиште и од како ќе тргнете почнуваат да се допираат, бакнуваат и мазат.
По некое време едната од нив се префрлува на предно седиште, ќе ви го отпетла шлицот и ќе ве задоволи орално а за тоа време другата ви го краде новчаникот.
Јас лично бев жртва и ограбен во вторникот, средата, четвртокот и петокот. (Во саботата и неделата девојките не ги најдов).

Вицотека

 • Влегува млада жена кај педијатар и му вели дека бебето нема доволна тежина и дека изминатата недела изгубило 100 грама!
  Докторот:...

 • Гоки фатил златна рипка и нормално рипката му рекла:
  - Те молам, пушти ме, ќе ти исполнам три желби.
  Гоки без да размислува:...

 • Малиот Трпе доаѓа дома и вика по мајка му:
  - Мамо, во школо сите ми викаат дека сум бил изгубен случај!
  - Дете, ти живееш во...

 • Влегува цајкан во слаткарница и прашува:
  - Какви колачиња имате?
  Продавачката вели:
  - Имаме разни форми и големини:
  ...