Булдог

Синот:
- Тато, како изгледа вагината?
Таткото, збунет:
- Пред или после секс?
Синот:
- Пред секс.
Таткото:
- Епа сине, си видел ли расцветана роза, со нежни розеви ливчиња?
Синот:
- Аха, а после секс?
Таткото:
- Си видел ли некогаш булдог како јаде мајонез?

Вицотека

 • Си бил некој силен човек и отишол во странство да работи како пожарникар. Кога стигнал таму веднаш се фатил за работа....
 • - Ме сакаш ли?
  - Да.
  - Многу ли?
  - Многу.
  - А што ти се допаѓа најмногу?
  - Пивото.
 • Полицаец го кара некој пијан шофер:
  - Абе, нели знаеш дека ако си пиел алкохол, дека воопшто не смееш да го допреш воланот?
  -...

 • Иде Кумановац (авганистанац) у Дубаи сс жену за Нову Годину, и почнуе да се дере у хотел
  - Што е овој бе да ви е*у мајку, овој ли е...

НАЈДОБРАТА ХОСТИНГ УСЛУГА