Орален секс

Трпана го прашува Трпе:
- Што е тоа орален секс?
- Зини да ти кажам.

Вицотека

  • Пријателство меѓу жените:
    Една ноќ жената не се вратила дома и мажот ја прашува каде спиела, а таа одговорила дека спиела кај една...

  • Слатка, згодна плавуша, со плата од 10.000 евра, куќа со базен и стан во центарот на Лондон, не бара ништо, само се фали.

  • Двујца пијаници ќутук пијани, седат у паркот и си праат муабет:
    - Слушај ваму, сеа воа шишето че го скријам зад грб, и да погодиш у коа...

  • Еден наркоман ја води својата ќеркичка во градинка.
    Ќеркичката сакала да се пошегува со таткото, со прстот покажала нагоре и извикала:...