Геј

Трпе решил да му признае нешто на својот пријател па го викнал на гости и му вели:
- Морам да ти признаам. Јас сум геј.
- Живееш ли во Њујорк?
- Не.
- Возиш ли Ферари?
- Не.
- Епа Трпе ти не си геј, ти си обично педерче.

Вицотека: 

Вицотека

 • Жена заминува на одмор во Барбадос.
  По пристигнувањето, таа запознава црнец и по една ноќ на страсна љубов, го прашува како се вика....

  • Повеќе ја сакам сестрата на мајка ми од мојата.
  • ...
 • Тројца пријатели отишле во хотел. Рецепционерот им рекол дека има само една соба со три кревети и таа соба чини 3000...

 • Зошто Циган кога јаде бурек го откопчува патентот на панталоните???
  - Ги пренасочи мувите, за да може на раат да си јаде!!!

НАЈДОБРАТА ХОСТИНГ УСЛУГА