Жените се чудо

Ставаат пирсинг во ушите, носот, брадавиците, папокот, на клиторисот,
се породуваат со царски рез, ставаат силикони во сите делови на телото,
се депилираат на нозете, под пазувите, срамните влакна ги отстрануваат со восок,
се тетовираат, прават лифтинг и липосукција, го намалуваат желудникот...
И кога ќе побараш анален секс велат дека тоа боли???
Па тие се навистина луди!

Вицотека: 

Вицотека

 • Доаѓа швaлерот дома додека маж и' бил на работа.
  Нејзиниот 9 годишен син упаѓа дома ненадејно, ги здогледува и се сокрива во ормар....

 • Шефот: Имаш 50 цигли во авион, фрлаш една,колку ти остануваат?
  Кандидатот: 49
  Шефот: Како во три потези ќе ставиш слон во...

 • Во Пеколот се наоѓаат најголемите бараби и монструми и си кажуваат кој каква беља во животот направил:
  - Јас стрелав...

 • Лекција по зоологија. Учителката го прашува Зоки Поки:
  - Можеш ли по овие јајца да определиш за која птица станува збор?
  - Не...