Коњ

Ќерката:
Мама сакам коњ?
Ќе го добиеш, ќерко кога ќе се омажиш!

Вицотека

 • Атрактивна згодна девојка со бујни гради, во автобус држи мачор кој и се умилкува во пределот на градите.
  Дечко кој седи до неа пробува...

 • - Ало здраво, Белчо дома ли е?
  - Не е, отиде куде Црвенио.
  - А кој га тражи ?
  - Жути !!!

 • - Добар ден господине, дали ќе може да ви направам една кратка анкета?
  - Може.
  - Каков интернет користите и колку сте задоволни?...

 • Еднаш Чак Норис дошол два пати!!

НАЈДОБРАТА ХОСТИНГ УСЛУГА