Се е готово

Зошто мртвачките коли немаат ротационо светло?
Нема потреба се е готово, ништо не е итно!

Вицотека

 • Gledaju Mujo i Haso pornice.
  Mujo:Dal ti se dize?
  Haso:Da, dize mi se.
  Mujo: Pa ako ti se dize, odi po pivu.

 • Трпе разговара со својот психијатар.
  - Жена ми секој ден ми бара по 200-300 евра.
  - И што ќе и се толку пари, што прави?
  -...

 • Трпе и Трале отишле да крадат пченка. Трпе отишол да краде, а Трале чувал стража.
  Дошол полицаец и го прашува Трале што прави тука:...

 • Како реагирају Енглескиња, Францускиња и Фата кад их муж затекне с другим мушкарцем у кревету?
  Енглескиња:
  - Џоне, молим те,...

НАЈДОБРАТА ХОСТИНГ УСЛУГА