Вицотека

Влегуваат во кафич, црнец, Баци и Чае, мали Џокица, Гоки, Трпе и Трпана, Фата, полицаец, чесна сестра, Чак Норис, студент, плавуша, црногорец, Албанец, Американец, Мујо и Хасо, Германец, блодинка, Чае, Брус Вилис и Џулија Робертс, и поп а келнерот прашува:
Што е ова ова е некој виц !!!

Повеќе од ВицотекаШто е предигра? Отворање порно слики, милиметар по милиметар во времето кога брзината на интернетот беше 3kb во секунда...

Истражувањата покажуваат дека 90% од девојките сакаат момчиња во розеви маици. Иронично е тоа што 90% од момчињата што... + повеќе

Примам ноќеска СМС сас прашање: Требав ли ти дрва? Ја напиша: НЕ Станују сабајле, гледам у двор, од 5 кубика, ни едно... + повеќе

Трпана си доаѓа дома со нови обетки. Трпе ја прашува: - Од кај ти се? - Ги добив на лотарија. После некое време пак: -... + повеќе