Трчај дома

Хасо го прашува Мујо:
- Мујо, сакаш ли ти секс во тројка?
- Ма што сакам, обожавам!
- Е па, трчај одма дома!

Вицотека:

Повеќе од ВицотекаШто си истурил? Прашање кое жената му го поставува на својот сопруг кога ќе го види дека доброволно ја зел... + повеќе

Трпе и Трале се запиле во кафана и Трале му вили на Трпе: - Шо бе, онаа твојана стави цвикери и ти одма ја откачи!? -... + повеќе

Што е орален секс: Ти да ораш а трaкторот да те заебава.

Зошто плавуша го остава фрижидерот отворен преку денот? - За да не и се олади јадењето.