Физичка врска

Долга листа од работи кои што мажите сакаат да ги слушаат, но за жал жените никогаш не ги кажуваат.
Жена никогаш не би му рекла на мажот:
Може ли нашата врска да биде физичка?
Ми се смачи од тоа да бидеме само пријатели, а и не сум многу по емоциите!
Слободно остави ја даската подигната,полесно ми е за чистење!
Не,напротив,мислам дека влакнест задник е баш секси!
Немој да фрлаш стари маици баш си симпатичен со сите тие дупки и дамки од зејтин на нив!
Нема ни да го лизнам,ако не ми дадеш да го проголтам!
Уау….навистина е 25цм!
Со овој фустан, задникот ми изгледа мал!
Знам,злато, згрешив,како и секогаш ти си во право!
Баш секси ждригаш…ајде уште еднаш!
Секако дека би се сложила за секс во тројка….со девојка се разбира!
Што не излезеш со другарите низ кафани?
Баш сакам кога ќе заспиеш после секс и јас зјапам во таванот како ненормална!
Бегај, јас возам, обожавам гужва!
Твојата поранешна девојка делува пристојно…би сакала да ја запознаам !
Толку е роматично кога нема предигра во сексот!
Не сум расположена за гледање филм…ајде да гледаме бокс!
Еј,синоќа не водевме љубов!
Не ги соблекувај чорапите…ќе издржат и утре!
Те разбирам!
Значи злато,воопшто не пцуеш…..срамота!
Не ги валкај ножот и вилушката….јади со раце како јас!
Не сакам повеќе да излегувам!
Ајде од денес да седиме дома!
Да,да…..во која дупка сакаш!

Повеќе од ВицотекаКога ќе умрам, сакам да умрам како мојот дедо - кој умре мирно додека спиеше. А не да врескам како патниците во... + повеќе

Мујо се враќа од доктор и го сретнува Хасо: - Што има ново? - Ништо, бев на доктор. - И што ти рече? - 200 евра. - Абе... + повеќе

Учителката му вика на Миле: - Миле кое време е: "Јас сум убава" ? - Mинато учителке, минато.

Трпана го прашува Трпе: - Што е тоа орален секс? - Зини да ти кажам.